cz en
Náš tip

PRODEJ - Fleky u Nýrska

Řadový rodinný dům 3+1/T/G, 90 m2, pozemek 410 m2

ikona dispozice 410 m2
ikona poloha Fleky u Nýrska
ikona cena

3 850 000,- Kč

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Podpořte nás na Facebooku!

Budeme rádi za Váš like :-)


Blog - nový článek

V našem novém blogu Vám přineseme zajímavé novinky nebo realitní tipy.  Vyřizuje: Michal Vítek
  Telefon: 777 822 902
  E-mail: vitek@rkavion.cz
Řadový rodinný dům 3+1/T/G, 90 m2, pozemek 410 m2
 
Číslo nabídky: 0899
Město: Plzeňský kraj
Obec: Fleky u Nýrska
Cena: 3 850 000,- Kč
Vlastnictví:
Plocha: 410 m2
Aktualizováno: 14.06.2024

Popis: Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům před dokončením kompletní rekonstrukce, o velikosti 3+1, obytnou plochou 95 m2, velkou garáží 34 m2, s celkovou plochou pozemku 410 m2, v obci Fleky (Přední Fleky) u Nýrska, v krásné přírodě na rozhraní Šumavy a Všerubské vrchoviny.

Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený řadový rodinný dům s krásnou slunnou orientací a velkou terasou na jih. V domě z 80. let minulého století proběhla kompletní rekonstrukce (střešní krytina, elektřina, voda, kompletně nové omítky, srovnání podlah atd.), je potřeba dodělat pouze podlahové krytiny, dveře, schodiště z předsíně a vnější fasádu. Součástí prodeje je i značná část materiálu na dokončení rekonstrukce.

V přízemí se nachází vstupní místnost (předsíň) 14 m2, technická místnost 19 m2 a velká průjezdná garáž 34 m2. Hlavní obytné místnosti se nachází v prvním patře. V současnosti je dispozice domu 2+1, ale jednoduchou úpravou lze velký obývací prostor 34 m2 rozdělit na dvě místnosti (cca 19 a 15 m2), takže vznikne dispozice 3+1. Dále se v obytném patře nachází kuchyň s novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, další pokoj 11 m2 a koupelna s vanou a toaletou. Nad obytnou částí je ještě nevyužitá půda, ze které lze po úpravách vytvořit další místnost(i).

Dům má nová plastová okna v moderní antracitové barvě s izotermickým trojsklem. Vytápění je ústřední radiátory s elektrokotlem, možnost vybudování komínu a krbových kamen s výměníkem. Voda ze studny, odpad sveden do společné jímky pro všechny 4 domy.

Zahrada je zatravněna, dále je zde umístěn i přístřešek pro různé zahradní a další věci.

Mateřská a základní škola, obchod, a obecní úřad se najdete ve 4 km vzdálené obci Chudenín. Úplná občanská vybavenost se nachází v Nýrsku vzdáleném 7 km.

Krásná krajina s množstvím luk, pastvin a lesů, kde se obec nachází, nabízí velké možnosti pěších i cyklovýletů. Obcí prochází dvě cyklostezky, hranice s Německem je pouhý 1 km od obce.

Nemovitost lze financovat výhodným hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme.

Energetickou třídu G uvádíme z formálních důvodů, po obdržení průkazu energetické náročnosti budovy bude uvedena skutečná hodnota.

Z p ě t
2015 © Avion RK | Webmaster Tomáš Křivánek