cz en
Náš tip

PRODEJ - Fleky u Nýrska

Řadový rodinný dům 3+1/T/G, 90 m2, pozemek 410 m2

ikona dispozice 410 m2
ikona poloha Fleky u Nýrska
ikona cena

4 500 000,- Kč

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Podpořte nás na Facebooku!

Budeme rádi za Váš like :-)


Blog - nový článek

V našem novém blogu Vám přineseme zajímavé novinky nebo realitní tipy.


V této části Vám prozradíme něco o nás, ať máte představu, kdo jsme a jaké máme hodnoty.

V roce 2000 se začala psát historie naší společnosti pod názvem RK Avion. Naším cílem nikdy nebylo stát se velkou společností, ale celou dobu razíme úspěšně cestu jako menší samostatná realitní kancelář, která dbá na své jméno, s klienty jedná férově a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě. Specializujeme se na oblast Prahy a okolí, ale dle potřeby realizujeme i obchody po celé ČR.

Při zakládání jsme si vybrali dvě spojení, kterých se držíme dodnes – rychle a bezpečně. Jsou to dvě slova, která jsou nejenom pro realitní business opravdu důležitá. Být flexibilní, přizpůsobit se potřebám a vše rychle vést ke zdárnému uzavření obchodu, jde ruku v ruce s precizností, obezřetností a důsledností.

Realitní trh se neustále vyvíjí, proto i my inovujeme, přizpůsobujeme se a rozvíjíme naše schopnosti a dovednosti. Díky tomu Vám můžeme zaručit kompletní servis na vysoké úrovni, ať už potřebujete prodat, koupit, pronajmou nebo jen poradit.

Největší úspěch pro nás spočívá v tom, že se nám klienti vrací a ví, že našli kvalitního partnera pro své realitní sny a následně nás dál doporučují svým přátelům, což je pro nás zároveň i nejlepší reklamou.

Náš statut

Pracujeme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. (a pozdějších dodatků) O ochraně osobních údajů a v souladu se Zákony č. 253/2008 Sb. A 254/2008 Sb. O některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.

Při své činnosti jednáme vždy kvalifikovaně, odborně, čestně a v souladu s obecně uznávanými normami společenského chování a vždy v zájmu a práva klienta a nikdy nezneužijeme svého postavení v neprospěch svého klienta.

Klientům vždy poskytujeme pravdivé informace podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, vždy dodržujeme všechny úmluvy a domluvené termíny.

Nikdy nepředáváme a nezveřejňujeme bez souhlasu klienta jím poskytnuté důvěrné informace (běžně nedostupné), a to ani po ukončení spolupráce.

Pokud je to v zájmu klienta, spolupracujeme s ostatními realitními kancelářemi.

Máme uzavřeno Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele.

2015 © Avion RK | Webmaster Tomáš Křivánek